Porium Endüstriyel Mutfak EkipmanlarıPorium Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

1997 yılında porselen üzerine dekorlama yaparak başladığımız iş hayatında; bugün bu alanda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasındayız. 2005 yılında girdiğimiz endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe mutfak imalatı ve ürün satışı konusunda otel,restaurant,bar ve catering sektörlerine hizmet vermekteyiz. 2009 yılında faaliyete başlayan PORIUM LTD. ŞTİ. ile Porselen dekorlama ve Endüstriyel mutfak ekipmanlarını tek çatı altında topladık.

Şu anda günlük ortalama üretim kapasitesi 3000 adet olan porselen dekorlama atölyemizde, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji fırınlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında ve set üstü servis ekipmanlarında kendi alanında profesyonel ve kurumsal firmaların temsilciliğini yapmaktayız.

Mutfak imalatında deneyimli ekip arkadaşlarımız ile, keşif ve 3D çizimler yaparak projeler geliştirmekteyiz. Onayınızı aldıktan sonra en hızlı şekilde sonuca ulaşıp montajı gerçekleştirip, hizmetinize sunuyoruz.

Kalitemizden taviz vermeden, porselen dekorlama ve endüstriyel mutfak ekipmanları alanlarında, başarılı olmak ve en iyisini sizlere sunmak, temel hedefimizdir.

Saygılarımızla…